Web designer needed :)


Questions & Answers (Intrebari si Raspunsuri). Raspunsurile la orice intrebari aveti le puteti primi aici.

Moderatori: djdanieldoicescu, Jeg

Avatar utilizator

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 135

Membru din: Mie Apr 07, 2010 1:01 am

Localitate: SUD Berceni

Mesaj Lun Iun 21, 2010 7:18 pm

Web designer needed :)

Cum spune si titlul, caut un web designer(nu profesionist sa-mi ceara 500€ la sfarsit :D ).
Sa ma ajute sau eventual daca ma depaseste sa duca el la bun sfarsit un site, pentru http://www.sud-berceni.ro
As putea intoarce favorul cu un logo pe site, "un statut" de Vip sau moderator pe forum (e slab populat dar cu un site mai prezentabil poate-poate), eventual daca sunteti MC si/sau Dj ori producator, o difuzare pe Radio, o colaborare/un featuring cu un scratch samd.
Sunt deschis la propuneri, nu e graba (nu ma grabesc sa ma apuc de el, dar si daca ma apuc nu vreau sa fie gata in 2 zile, poate sa dureze cat o fi, ideea e sa iasa bine), daca e cineva care are timp si placerea sa ma ajute, sa dea un semn.
AlexSturza scrie:Spliffy D. ...mi-e rusine ca intalnesc lume ca tine pe acest forum!
Avatar utilizator

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 1023

Membru din: Lun Apr 05, 2010 8:44 pm

Localitate: behind yer moms

Mesaj Mar Iun 22, 2010 1:31 pm

Re: Web designer needed :)

cam cum ai vrea sa iasa? sau ce ai vrea sa fie? sau de ce ai nevoie mai exact? :)
Imagine
Avatar utilizator

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 135

Membru din: Mie Apr 07, 2010 1:01 am

Localitate: SUD Berceni

Mesaj Mar Iun 22, 2010 10:04 pm

Re: Web designer needed :)

Pai ideea mea e ori sa modific deja ala existent, sa-l mai prelungesc in jos sa pot sa adaug un info ceva, o idee, inainte sa asculte omu sau sa intre pe forum, cam asta e planul. Sau, refacut dar pastrata idea cu discul muscat si eventual pus pe undeva sudberceni - hip hop pe paine.
In fine, eu am si niste idei de un nou logo, dar acolo nu ma pricep deloc, in fine, aia e alta mancare de peste.
So, ai niste timp si chef si n-ai ce face cu ele ? :D
AlexSturza scrie:Spliffy D. ...mi-e rusine ca intalnesc lume ca tine pe acest forum!

Knight
Knight

Mesaje: 129

Membru din: Mar Apr 20, 2010 8:08 pm

Localitate: Turda /jud. Cluj

Mesaj Vin Iun 25, 2010 11:02 pm

Re: Web designer needed :)

Salut. Eu am un coleg care tot face pagini de web. Nu stiu eu cat e el de priceput, dar e tot ce pot face sa te ajut.
Daca te intereseaza omu', adu-mi aminte sa iti dau ID lui pe PM.

P.S.: Sigur nu o sa iti ceara bani, ca doar e "un incepator" de 16 ani.
Sper sa te ajut.
Un tricolor, un mixer si doua platane fac totul!
Avatar utilizator

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 1023

Membru din: Lun Apr 05, 2010 8:44 pm

Localitate: behind yer moms

Mesaj Lun Iun 28, 2010 9:43 am

Re: Web designer needed :)

bai, da si mie un add (ti`am dat pm cu id`ul) daca ai nevoie dar nu prea mai am timp decat de grafici si logo-uri :) oricum, daca ai nevoie de ajutor pot incerca macar :P
Imagine
Avatar utilizator

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 135

Membru din: Mie Apr 07, 2010 1:01 am

Localitate: SUD Berceni

Mesaj Mar Iun 29, 2010 6:56 pm

Re: Web designer needed :)

S-a notat, te-am adaugat:)
Important e ca incerci:) legat de timp, nu-ti face griji, nu e nicio graba.
AlexSturza scrie:Spliffy D. ...mi-e rusine ca intalnesc lume ca tine pe acest forum!

Queen
Queen

Mesaje: 515

Membru din: Vin Mai 07, 2010 8:23 pm

Mesaj Sâm Aug 14, 2010 9:40 pm

Re: Web designer needed :)

Te puteam ajuta la "design" daca era site-ul pe wordpress de exemplu.Daca doresti,te pot ajuta cu promovarea lui + dezvoltarea forum-ului (la faza cu dezvoltarea incerc,nu promit).
Avatar utilizator

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 135

Membru din: Mie Apr 07, 2010 1:01 am

Localitate: SUD Berceni

Mesaj Lun Aug 16, 2010 9:09 pm

Re: Web designer needed :)

Apreciez interesul.
Ramane sa ne auzim sa vedem ce se poate face :)
AlexSturza scrie:Spliffy D. ...mi-e rusine ca intalnesc lume ca tine pe acest forum!

Înapoi la Q&A

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron
eXTReMe Tracker

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Translation/Traducere: phpBB România