Cum a fost la... Tabara de Scratch 2010?


Diverse evenimente, concerte, prezentari.

Moderatori: Spliffy D., delia

The NOOB
The NOOB

Mesaje: 7

Membru din: Dum Apr 18, 2010 12:23 am

Mesaj Mie Aug 25, 2010 1:51 pm

foarte explicit articolul mosului...intradevar in mare parte chiar a fost PERFECT...
Avatar utilizator

Bishop
Bishop

Mesaje: 99

Membru din: Lun Apr 12, 2010 12:38 am

Localitate: Bucuresti-Baneasa

Mesaj Joi Aug 26, 2010 1:32 pm

Re: Cum a fost la... Tabara de Scratch 2010?

mosule articolul ala e mai mult decat it`s ok !sti ce vreau sa spun .app cine vrea sa afle care e faza cu "it`s ok" il putetzi intreba pe chelu.

apropo,ma chelu,cand imi daiji mie filmarile sau macar cand termini treaba cu filmarile?? :|

[i]edit: stop double posting, use the edit button :P
Avatar utilizator

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 388

Membru din: Mar Mar 30, 2010 11:58 am

Localitate: All over the world

Mesaj Joi Aug 26, 2010 10:50 pm

Re: Cum a fost la... Tabara de Scratch 2010?

VREM VIDEO!!!
www.myspace.com/omucudisc
facebook.com/djSfera
Imagine
Avatar utilizator

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 1023

Membru din: Lun Apr 05, 2010 8:44 pm

Localitate: behind yer moms

Mesaj Vin Aug 27, 2010 11:16 am

Re: Cum a fost la... Tabara de Scratch 2010?

sper sa fie gata in weekend :D sry de delay dupa delay dar munca imi mananca tot timpul :(
Imagine
Avatar utilizator

I bring da pain!
I bring da pain!

Mesaje: 523

Membru din: Lun Mar 29, 2010 6:57 pm

Localitate: Resita

Mesaj Sâm Aug 28, 2010 9:25 pm

Re: Cum a fost la... Tabara de Scratch 2010?

@smoke: Intrebarea este cand se apuca? Ca se pare ca a fost foarte ocupat si nu a avut timp nici sa se apuce de ele :(. N-a avut timp nici macar sa duca inregistrarile la ciolo sa aleaga... :(.

The NOOB
The NOOB

Mesaje: 1

Membru din: Mar Sep 07, 2010 10:03 am

Mesaj Mar Sep 07, 2010 10:25 am

Re: Cum a fost la... Tabara de Scratch 2010?

smoke scrie:deci nu stiu cum sa ma exprim cat de fain a fost acolo .numai muzica de calitate iar dubstep-ul se asculta la o masina cred in tabara 2 :)) .la noi in TSR a fost ca si pe debarcaderurile alea "interzis manelelor" numai ca la noi erau intezis dubstep-ul.


furia - "Ai ca daca bagam si eu la bouche si milly vanilly era extraordinar :)) oricum baietii cu dubstep-ul erau pe alt film...nici o treaba... de asta s-a si chemat tabara 2..deci nici nu trebe mentionati..oricum funny ca desi din cauza lor s-a spart treaba, ei au mai venit seara inapoi..uhuuu si se asteptau sa ii primim cu bratele deschise... oricum incidente minore... a fo super tare!"

alex - "Baietii erau in ,,filmu'' lor, bagau Beat juggling, in special Undoo, Iar Misu si Dadu sperau sa invete cate ceva de la el, ca suna foarte foarte calumea, s-au bagat si ei ...Pe cand incep aia din ,,tabara 2'' sa urle ca cei cu astea ca ii streseaza si ceva de genu si sa bage muzica.

Si o fost nasol ca mergi in Tabara de Scratch dade mai inveti ceva... si aia urla sa bagi muzica ... si nu orice muzica, Dubstep, cand aud Dubstep mai nou imi vine sa ma cac.

Cam asa o fost. Nu?:-/"



la voi sa inteleg ca a fost doar un ego trip ?
cand eu i`am zis lu X care era la platane sa o lase ca nu iese ce trebe din el in momentul ala .. am zis ca era tarziu si obositor .. nu`i nici o supararae .. da nu juma de ora si aceeasi bucata .. beat jugglinu` suna bine daca SIMTI BEATU! si ce sa zic de Herr Undo care el a venit cu replica conservata de la bucale "punem nishte dubstep".. nu d asta era nevoie .. doar de trecerea peste momentul lui mr X care freca si draga alex, aia era doar eu si nu strigam ca vreau dubstep.. vroiam sunete in armonie .. muzica... sorry ca am stricat noi tot acolo furio`"pe alt film" :ymapplause: , cat tu shtii mai multe despre hip hop sau alt gen de muzica si simti sunetul cum ajunge la valori reale prin timpan in creerashii Tau 8-| .. bratele de care zici tu .. erau ale naturii .. si erau deschise ... daca chiar am stricat ceva peacolo sorry ...
cum se zice .. la tabara 2 .. nu a piuit numa dubstep.. relax... stim si noi c inseamna hip hop si nu e nevoie sa va uitati in jos la noi :) relaxatzi`va egourile pt ca voi shtiti totul si judecati din nimic cu nimic :) e bine!!
Be good!


cat sa trec la c vroiam sa scriu peaci .. moshaaaaaa :) fu` bun si pe viitor spre sa fie si mai bine, sa vina si un premiant international sa explice putin sunetul :) sa inteleaga lumea ca se face cu feelin` si numa logicu iti sta la baza :) poate Limun putea sa emita o frecventa mai placuta :)
sper ca s-a distrat restul cetatii si au arso bine pe gratar :)
Numa bine si mult respect la toata lumea!
Evenimente de genul asta sa tot este !meeeooowwwwww :ymparty:
apropo dubstepin` ... f*** dubstep? why they don`t f*** dubstep? http://www.youtube.com/watch#!v=7glrZ4e4wYU hmm stupid punks like camp II... mhmm ... I forgot ur point of view :) !
a... take a good shit alex ;)
pis aut tu ol!

The NOOB
The NOOB

Mesaje: 2

Membru din: Mar Sep 07, 2010 8:32 pm

Mesaj Mie Sep 08, 2010 7:42 pm

Re: Cum a fost la... Tabara de Scratch 2010?

:ymapplause:

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 243

Membru din: Mar Mar 30, 2010 9:31 pm

Localitate: Reghin, jud. Mures, Romania

Mesaj Mie Sep 08, 2010 11:13 pm

Re: Cum a fost la... Tabara de Scratch 2010?

ba, poti sa zici ce vrei dar a fost ,,TABARA DE SCRATCH'' nu tabara de dubstep futut. :) Nu sunt singurul care zice asta...
Avatar utilizator

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 388

Membru din: Mar Mar 30, 2010 11:58 am

Localitate: All over the world

Mesaj Joi Sep 09, 2010 1:15 am

Re: Cum a fost la... Tabara de Scratch 2010?

Vati atacat prea tare. Nu mai vorbiti de ei. Nu are rost, they are sand to us.
www.myspace.com/omucudisc
facebook.com/djSfera
Imagine
Avatar utilizator

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 609

Membru din: Joi Apr 08, 2010 12:07 am

Localitate: Cluj, Romania

Mesaj Joi Sep 09, 2010 2:38 pm

Re: Cum a fost la... Tabara de Scratch 2010?

Cum zice si Sfera, va atacati deja prea tare! Suntem pe a 12-a pagina si inca gasesc polemici penibile pe tema asta? Am inteles DIN START ca va place un anumit tip de muzica sau nu, dar nu vreau sa mai citesc de O MIE de ori aceeasi parere, scrisa doar cu alte cuvinte si poate si cu mai multe greseli gramaticale sau cu punctuatie proasta doar dintr-un entuziasm infantil de a raspunde repede si cat mai cool-agresiv. Asa ca rog ambele parti sa termine discutia asta deja mult prea rasuflata si sa posteze ontopic si decent. Repet, asta este o rugaminte, asa ca nu are rost sa-mi raspundeti la post, ci doar sa actionati ca atare.
Global controls will have to be imposed
And a world governing body will be created to enforce them
Crises precipitate change.
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Evenimente

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori

cron
eXTReMe Tracker

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Translation/Traducere: phpBB România