CAUT | Producatori


Ai o idee de colaborare sau proiect in urma careia crezi ca va iesi ceva tare? Expune-o si incearca sa o pui in aplicare!

Moderator: AlexSturza

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 243

Membru din: Mar Mar 30, 2010 9:31 pm

Localitate: Reghin, jud. Mures, Romania

Mesaj Joi Iul 08, 2010 3:02 am

CAUT | Producatori

Caut producatori si multi alti oameni care ma pot ajuta cu beat-uri/masterizare.

Bishop
Bishop

Mesaje: 95

Membru din: Mie Iun 23, 2010 8:11 pm

Localitate: in ultimu hal

Mesaj Joi Iul 15, 2010 2:24 pm

Re: CAUT | Producatori

Salut am vb pe mess si tiam dat un beat sper ca tia placut si daca da anuntama via messenger :P
Avatar utilizator

I bring da pain!
I bring da pain!

Mesaje: 523

Membru din: Lun Mar 29, 2010 6:57 pm

Localitate: Resita

Mesaj Joi Iul 22, 2010 4:46 am

Re: CAUT | Producatori

As prefera sa incurajam discutile in cadrul forumului, deja se simte foarte tare faptul ca v-ati imprietenit si ati inceput sa inclinati spre a discuta pe messenger. Se pare ca multi au si uitat de acest forum, persoane care alta data aveau sute de mesaje la activ, acum nu se pot lauda nici macar cu 20. Nu dau nume, dar inspira o oarecare tristete :(.

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 243

Membru din: Mar Mar 30, 2010 9:31 pm

Localitate: Reghin, jud. Mures, Romania

Mesaj Sâm Iul 24, 2010 4:10 pm

Re: CAUT | Producatori

HighStage scrie:As prefera sa incurajam discutile in cadrul forumului, deja se simte foarte tare faptul ca v-ati imprietenit si ati inceput sa inclinati spre a discuta pe messenger. Se pare ca multi au si uitat de acest forum, persoane care alta data aveau sute de mesaje la activ, acum nu se pot lauda nici macar cu 20. Nu dau nume, dar inspira o oarecare tristete :(.

pe mess doar mi la trimis :D si ...daca nu era problema aia sa pice forumul atunci ...era la fel de plin acum.
Avatar utilizator

I bring da pain!
I bring da pain!

Mesaje: 523

Membru din: Lun Mar 29, 2010 6:57 pm

Localitate: Resita

Mesaj Sâm Iul 24, 2010 4:37 pm

Re: CAUT | Producatori

Logic, sunt constient de asta. Dar asta nu inseamna ca ma face sa zic "lasa ca e bine sa nu mai posteze lumea ca doar s-o pierdut tot o data". Acum fac back-up zilnic si il verific de fiecare data sa nu fie eronat. Eu ma refeream la faptul ca qpZoR a spus sa-l anunti via messenger, si asa mor topic-urile de discutii cand discutia se muta pe mess.

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 243

Membru din: Mar Mar 30, 2010 9:31 pm

Localitate: Reghin, jud. Mures, Romania

Mesaj Sâm Iul 24, 2010 6:29 pm

Re: CAUT | Producatori

HighStage scrie:Logic, sunt constient de asta. Dar asta nu inseamna ca ma face sa zic "lasa ca e bine sa nu mai posteze lumea ca doar s-o pierdut tot o data". Acum fac back-up zilnic si il verific de fiecare data sa nu fie eronat. Eu ma refeream la faptul ca qpZoR a spus sa-l anunti via messenger, si asa mor topic-urile de discutii cand discutia se muta pe mess.


corect!

Bishop
Bishop

Mesaje: 95

Membru din: Mie Iun 23, 2010 8:11 pm

Localitate: in ultimu hal

Mesaj Dum Iul 25, 2010 12:13 pm

Re: CAUT | Producatori

ok stage scuze alta data vb aici ne lamurim unii pe altii si dupa aceea mergem si ii dau ce am sa ii dau pe messenger e bn asa ?:):P
Avatar utilizator

I bring da pain!
I bring da pain!

Mesaje: 523

Membru din: Lun Mar 29, 2010 6:57 pm

Localitate: Resita

Mesaj Joi Iul 29, 2010 1:56 am

Re: CAUT | Producatori

Faceti cum vreti, nu va dictez eu. Daca nu va pasa de anumite chestii treaba voastra, nu va fortez eu sa va pese ;).

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 243

Membru din: Mar Mar 30, 2010 9:31 pm

Localitate: Reghin, jud. Mures, Romania

Mesaj Joi Iul 29, 2010 3:49 am

Re: CAUT | Producatori

Omule daca mie nu-mi pasa nu stiu cui ii pasa... :|
De ce te superi? Eu ti-am zis frumos ca doar mio trimis pe mess, el vroia sa ii scriu pe mess :)

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 243

Membru din: Mar Mar 30, 2010 9:31 pm

Localitate: Reghin, jud. Mures, Romania

Mesaj Joi Aug 19, 2010 8:50 pm

Re: CAUT | Producatori

se poate inchide, multumesc

Înapoi la Colaborari si proiecte

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

cron
eXTReMe Tracker

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Translation/Traducere: phpBB România