Tabara de Scratch (Romania) - editia II - TSR 2011


Idei de reuniune/intalnire a comunitatii virtuale "turntablism.ro".

Moderatori: delia, Jeg

Bishop
Bishop

Mesaje: 72

Membru din: Joi Apr 08, 2010 5:09 pm

Mesaj Mie Iul 27, 2011 10:36 pm

Re: Tabara de Scratch (Romania) - editia II - TSR

Ne vedem si anu asta!

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 243

Membru din: Mar Mar 30, 2010 9:31 pm

Localitate: Reghin, jud. Mures, Romania

Mesaj Mie Iul 27, 2011 10:44 pm

Re: Tabara de Scratch (Romania) - editia II - TSR

O veste buna: venim si noi, deci vom putea repara pe acolo. Eu am renuntat la mare pentru tabara si cred ca merita. Abia astept sa ne vedem.

The PAWN
The PAWN

Mesaje: 39

Membru din: Dum Iul 25, 2010 11:29 pm

Localitate: reghin

Mesaj Mie Iul 27, 2011 11:22 pm

Re: Tabara de Scratch (Romania) - editia II - TSR

bun,deci cum sa zic. ca astia o zis deja;)) venim si anu asta clar era si timpu sa ne hotaram, mosule astept ceva detalii cam ce tre reparat sa stiu ce scule sa aduc cu busu, eventual folie deaia daca vaa mai fii nevoie , si alte cele,:D
Avatar utilizator

I bring da pain!
I bring da pain!

Mesaje: 523

Membru din: Lun Mar 29, 2010 6:57 pm

Localitate: Resita

Mesaj Joi Iul 28, 2011 2:18 am

Re: Tabara de Scratch (Romania) - editia II - TSR

Bucurie mare!!! Tinem chef! \:D/

Buun. Pai folie trebuie, poate facem si rost de un placaj pe care sa scriem cu terenul privat anul asta :D.
Si va trebui sa batem niste scanduri pe lateral la loc, ca au fost scoase. Le-am salvat, le-am ascuns sub baraca.
Problema este ca mai exista doar jumtate din masa de anul trecut... pe lungime. Ori punem suportul lui Ciolo si peste placajul lui ca sa o lungim, dar tin minte ca anul trecut a fost nevoie si de aceasta improvizatie cu tot cu masa intreaga :-s. Ori nu stiu cum sa o reparam, ca nu cunosc dimensiuni :-/.

Acum ca cunosc formatia completa pot face calculele pt cumparaturile comune. Tu imi zici cat a fost folia Robert si alte necesitati pt reparatii.

Ce scule audio puteti aduce?

..::UPDATE DE LISTE::..

PERSOANE CE VIN DIN PRIMA ZI:

1. Ion
2. Serban
3. Cristi
4. Smoke
5. Vlad Dracul
6. Pami
7. 3D (*)
8. Dude (*)
9. OCB
10. Betina
11. Eu aka Mosul
12. Limun
13. Saga
14. Vru
15. Se
16. Gopo
17. Poto
20. Chelu
21. Sabili Sabilinel
22. Nicolas
23. Dari
24. Mai Baiete
25. Brici
26. Xmosh
27. Alex S.
28. Dadu
29. Saci
30. Prietena cu Saci


PERSOANE CE VIN PE PARCURS:

1. Undoo
2. Fanica
3. Sfantu'
4. Chionghee
5. Anca (*)
6. Melanie (*)
7. Yula (*)
8. Daniela (*)


SCULE:

1. 1x Amp
2. 2x Boxe
3. 1x Sub
4. 2x Platane (3D)
5. 1x Mixer (3D)


Cei care veniti: ce scule puteti aduce?

:ympeace:

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 243

Membru din: Mar Mar 30, 2010 9:31 pm

Localitate: Reghin, jud. Mures, Romania

Mesaj Joi Iul 28, 2011 8:02 am

Re: Tabara de Scratch (Romania) - editia II - TSR

Mixer-ul l-am vandut. Platanele chiar mi-e frica sa le mai duc sute de km cu mine... Deci eu nu cred ca aduc scule anul acesta.

P.S.: OCB mai aduce clapa, pad, etc. etc.? :D
Avatar utilizator

Bishop
Bishop

Mesaje: 99

Membru din: Lun Apr 12, 2010 12:38 am

Localitate: Bucuresti-Baneasa

Mesaj Joi Iul 28, 2011 8:31 am

Re: Tabara de Scratch (Romania) - editia II - TSR

mosule eu nu am cum sa aduc scule ca eu sunt deja la orsova si decolez de aici direct in resitza ca si anu trecut.in schimb o sa ii dau lu daniel doicescu case-urile mele si sa ia si mixeru daca poate.
Avatar utilizator

I bring da pain!
I bring da pain!

Mesaje: 523

Membru din: Lun Mar 29, 2010 6:57 pm

Localitate: Resita

Mesaj Joi Iul 28, 2011 4:25 pm

Re: Tabara de Scratch (Romania) - editia II - TSR

Da, OCB o sa mai aduca o parte din scule. Nu-si va mai aduce mixerul ca a plouat langa el anul trecut si are niste knob-uri blocate. Deci ne vor trebui cat mai multe mixere pe 2 canale ca vad ca nu reusim sa gasim un mixer pe vreo 5-6 canale....

The PAWN
The PAWN

Mesaje: 39

Membru din: Dum Iul 25, 2010 11:29 pm

Localitate: reghin

Mesaj Joi Iul 28, 2011 6:46 pm

Re: Tabara de Scratch (Romania) - editia II - TSR

mosu, fa rost de niste leaturi, si reparam masa, plm sa fie aprox 30cm latimea si lungimea nu conteaza ca le peticim:)) asa pai in mare ma gandesc cam ce aduc ca scule (de reparat) pe langa astea pot aduce 2 boxe active , merg bine zic eu:)) folia o sa iti zic exact cat a fost dupa ce o cumpar vineri sau sambata, in rest nu prea stiu ce sa aduc, mesele si alea de anu trecut le pun scaunele la fel, ceaun`u nush sal mai aduc? ma gandeam sa bag discu` ca ceaunu anu trecut a purtat ghinion era sa dam foc pe acolo cu uleiu:)) asa... sa mi zici cam ce ar mai fii nevoie de ce nu puteti face rost acolo,
intrebare: mai aduc reflectoru ala mare? de anu trecut? prelungitoru lung? si cacaturi delea?
Avatar utilizator

I bring da pain!
I bring da pain!

Mesaje: 523

Membru din: Lun Mar 29, 2010 6:57 pm

Localitate: Resita

Mesaj Joi Iul 28, 2011 10:26 pm

Re: Tabara de Scratch (Romania) - editia II - TSR

Scanduri :| nu stiu de unde drac sa fac rost, nu stiu cate ar fi nevoie... Nu stiu ce sa fac cu masa :(. Boxele daca le aduci, nu mai aduc eu statia cu boxele, dar fac destula galagioasa :D? Cat despre ceaun sau disc, cred ca ceaunul ar fi mai bun totusi pentru ca e vorba de cantitate :)), venim multi din prima zi si cand facem food tre sa facem pt toti care au pus bani la cumparaturile comune. Prelungitor, reflector etc - clar trebe :D.

N-am ajuns inca sa fac calculele, le fac noaptea asta si o sa postez. Dar anul trecut mai stii cumva cat a fost folia? Ca eu nu mai tin minte.

Ar trebui totusi o placa cu teren privat sau ceva ca nu mai exista nicio urma de gard jos... l-or luat si pe restu ce mai era.

O lada frigorifica de masina, ce se baga la bricheta, sau un frigider in miniatura are cineva?

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 243

Membru din: Mar Mar 30, 2010 9:31 pm

Localitate: Reghin, jud. Mures, Romania

Mesaj Joi Iul 28, 2011 10:51 pm

Re: Tabara de Scratch (Romania) - editia II - TSR

Ar fi chiar culmea sa caram noi si scanduri de la sute de km... In legatura cu boxele, eu cred ca ne trebuie si statia ta (Moshu) si ar fi bine sa isi aduca si X.
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Reuniune de forum

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron
eXTReMe Tracker

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Translation/Traducere: phpBB România