Tabara de Scratch (Romania) - editia II - TSR 2011


Idei de reuniune/intalnire a comunitatii virtuale "turntablism.ro".

Moderatori: delia, Jeg

Bishop
Bishop

Mesaje: 72

Membru din: Joi Apr 08, 2010 5:09 pm

Mesaj Joi Iul 07, 2011 1:05 pm

Re: Tabara de Scratch (Romania) - editia II - TSR

Jeg, depune si tu un efort, cacate pe ei de bani. Sigur nu o sa iti para rau :)
Avatar utilizator

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 1023

Membru din: Lun Apr 05, 2010 8:44 pm

Localitate: behind yer moms

Mesaj Joi Iul 07, 2011 3:57 pm

Re: Tabara de Scratch (Romania) - editia II - TSR

ma cac pe ei de bani bro dar daca nu pun benzina cum plm ajung pana acolo? ca sa nu zic ca daca vin cu trenu`, cum mai ajung p`orma in cur cu satelitul?
Imagine
Avatar utilizator

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 271

Membru din: Lun Mar 29, 2010 8:51 pm

Localitate: Bucuresti

Mesaj Vin Iul 08, 2011 5:49 pm

Re: Tabara de Scratch (Romania) - editia II - TSR

Jeg scrie:ma cac pe ei de bani bro dar daca nu pun benzina cum plm ajung pana acolo? ca sa nu zic ca daca vin cu trenu`, cum mai ajung p`orma in cur cu satelitul?

Bre, gasim noi pe cineva cu masina sa te lipesti. Stiu cum e cu banii, nu stii ce eforturi depun eu sa vin :) Dar eu zic ca se merita efortul.
Avatar utilizator

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 271

Membru din: Lun Mar 29, 2010 8:51 pm

Localitate: Bucuresti

Mesaj Vin Iul 08, 2011 9:15 pm

Re: Tabara de Scratch (Romania) - editia II - TSR

Mosule, terasele alea de pe acolo au internet? Faza e ca prima saptamana din august este una in care am nevoie neaparata de internet. Daca nu gasesc internet pe acolo, s-ar putea sa nu stau chiar mult.
Avatar utilizator

I bring da pain!
I bring da pain!

Mesaje: 523

Membru din: Lun Mar 29, 2010 6:57 pm

Localitate: Resita

Mesaj Sâm Iul 09, 2011 2:56 pm

Re: Tabara de Scratch (Romania) - editia II - TSR

La Gasthof Tirol este internet. In plus debarcaderul UCMR (primul dinspre noi) s-a transformat in Hotel Aquaris (3 stele), cel mai deluxe hotel din Caras-Severin, deci presupun ca au si ei :D.

Intre timp deabia mai am timp de internet :(. Lista nu apuc inca sa fac caci aici vad ceva si in realitate altceva.
Pot sa spun cine nu va mai veni anul acesta momentan si dupaia incercam iara sa facem cu inscriere ca anul trecut.

Cine nu sunt sanse prea mari sa mai vina (din cei ce au fost):

Alex Sturza
Icsmosh
Misu
Bugy
Ion
:(

Asa... Acum incepem iarasi in sistemul de anul trecut. Va rog sa scrieti aici cei care doriti sa veniti, perioada in care stati, cate persoane aduceti si ce scule puteti aduce (si asta cat mai repede posibil!). Imi cer scuze de graba dar deabia mai apuc sa mai intru pe aici sa ne vorbim.

Astept raspunsuri (cat mai multe sa speram).

The PAWN
The PAWN

Mesaje: 39

Membru din: Dum Iul 25, 2010 11:29 pm

Localitate: reghin

Mesaj Sâm Iul 09, 2011 3:25 pm

Re: Tabara de Scratch (Romania) - editia II - TSR

:( speram sa se adune ceva si de la noi plm ca eu chiar as vrea sa vin!
Avatar utilizator

I bring da pain!
I bring da pain!

Mesaje: 523

Membru din: Lun Mar 29, 2010 6:57 pm

Localitate: Resita

Mesaj Sâm Iul 09, 2011 3:33 pm

Re: Tabara de Scratch (Romania) - editia II - TSR

Si eu sper foarte mult sa vi, icsmosh... esti una din prezentele foarte apreciate de mine si de ai mei de anul trecut :P.
Intre timp vom avea multe prezente noi :P. Gasca de DJ din TM, prieteni de-ai mei ce nu au putut veni anult trecut, etc etc etc :D.
Avatar utilizator

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 271

Membru din: Lun Mar 29, 2010 8:51 pm

Localitate: Bucuresti

Mesaj Sâm Iul 09, 2011 3:34 pm

Re: Tabara de Scratch (Romania) - editia II - TSR

Bre cum adica Misu nu vine? Am vb cu el zilele trecute si zicea ca vine. Acum nu are semnal, ca la el acolo nu s-a inventat antena telefonica :)

Anyway, eu vin, perioada e nelimitata daca am si priza unde e net. Ziua o sa lucrez, noaptea o sa petrec :D
Ca si persoane, o sa fim: eu, Anca, Dude, Melania intr-o masina, si s-ar putea sa mai vina Daniela si Yula cateva zile la un moment dat, cu alta masina.

Ca si scule, avand in vedere ca vin tocmai de la Maseaua Stricata, Judetul Cracu' Mort, as prefera sa aduc cat mai putine. Depinde de ce mai aduc ceilalti, pot aduce pana la 2 platane si-un mixer, sau o clapa. Ar fi bine daca n-ar fi nevoie de platane, ca n-am case-uri la ele, si prea am cum sa le pun in portbagaj, impreuna cu alte bagaje. Deci astept feedback dupa ce faci lista.
Avatar utilizator

I bring da pain!
I bring da pain!

Mesaje: 523

Membru din: Lun Mar 29, 2010 6:57 pm

Localitate: Resita

Mesaj Sâm Iul 09, 2011 3:37 pm

Re: Tabara de Scratch (Romania) - editia II - TSR

3D: Tu pleci de la Bucale? Nu ai cum sa-l racolezi si pe X? :D

Misu este pe mess, acum vorbeam cu el si mi-a zis.
Ma bucur ca aduci mai multi :D. Ca scule nu stiu cat de multi cu scule vor mai veni din prima zi, deci nu stiu... Anul trecut a venit Alex cu Icsmosh cu buzul si au adus platane si ce a mai trebuit. Daca nu mai vin ei... :-s. Restu' care vin pot aduce scule dar nu vin toti de-odata si nu stau toti pana la final si se cam complica.
Oricum din masa cea mare a mai ramas jumate, jumate au pus-o pe foc, ca am fost sa dam un check-out pe zona. Nu mai stiu daca anul trecut era intreaga sau am pus noi vreo prelungire, dar cred ca era intreaga. Pe cat a mai ramas incap 2 platane si 2 mixere...
Avatar utilizator

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 271

Membru din: Lun Mar 29, 2010 8:51 pm

Localitate: Bucuresti

Mesaj Sâm Iul 09, 2011 3:37 pm

Re: Tabara de Scratch (Romania) - editia II - TSR

Toate ca toate, dar OCB aka thepk203 mai vine? Omul e maestru la jammin', sufletul petrecerii :)

L.E.: Eu vin de la Slobozia. O sa trec si pe la Bucuresti, sa o iau pe Melania, dar daca Misu vine, il iau pe el cu masina, si suntem 5 deja.
Anul trecut parca am batut noi niste blani in cuie, pe masa aia?
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Reuniune de forum

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

cron
eXTReMe Tracker

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Translation/Traducere: phpBB România