Cum a fost la... TSR 2012?


Idei de reuniune/intalnire a comunitatii virtuale "turntablism.ro".

Moderatori: delia, Jeg

Avatar utilizator

I bring da pain!
I bring da pain!

Mesaje: 523

Membru din: Lun Mar 29, 2010 6:57 pm

Localitate: Resita

Mesaj Sâm Aug 04, 2012 1:49 am

Cum a fost la... TSR 2012?

Na, acu ca-i gata, cum vi s-a parut 2012'le?

Stiu ca am discutat anterior, dar sunt sigur ca intre timp parerile s-au schimbat (sper ca in mai bine :P)

D.p.m.d.v. a fost un "trip" exceptional. Diferenta de cort vs. cabana s-a facut simtita si in perceptia mea, insa nu neaparat intr-un mod negativ. Adica you loose some, you win some... Data viitoare putem fi mai atenti sa ne asiguram loc de foc, desi focul din gratar nu mi s-a parut deloc rau :P, si si-a facut si treaba, a strans lumea in jurul lui de fiecare data cand a primit scanteie :D.

In rest, mi se pare o evolutie. Ceva de genul cand eram mici conduceam tricicleta in primul pom, acum conducem masina in primul sant. Bun, contrastul comparatiei e irelevant, vreau doar sa zic ca mi s-a parut o "maturizare" a TSR-ului din anii trecuti.

Am observat si lucruri negative, cei ce le-au cauzat vor fi "pedepsiti" la anul :P.

Dar totusi, voua cum vi s-a parut?
Avatar utilizator

Most Valuable Player
Most Valuable Player

Mesaje: 156

Membru din: Mar Mar 30, 2010 9:52 pm

Localitate: 27:03 E 45:23 N

Mesaj Sâm Aug 04, 2012 4:40 pm

Re: Cum a fost la... TSR 2012?

bai in afara faptului ca am ramas fara spray (o chestie de principiu) :)))) totul a fost ok :P e bine ca la anu daca o sa mutam de tot o sa fie mai greu sa mai vina lume asa la plesneala o seara si sa dispara chestii... si eu am tripuri din astea de claptoman si nu ma refer la faptu ca tata m-a crescut pe muzica lui eric clapton ci pur si simplu din cauza ca si tata avea iesiri din astea de claptoman, dar in grupuri din astea si in locuri unde e posibil sa te mai intorci si unde ti-ai pus obrazu la bataie, niciodata, in rest na bucuria si alte sentimente din astea frumoase pe care le-am experimentat acolo nu se pot exprima in cuvinte, o sa vedeti poze care or sa faca mai multe mii, pace!
"...Is inarmat in ghilimele, nu cu un surub ci cu un Shure"

Knight
Knight

Mesaje: 129

Membru din: Mar Apr 20, 2010 8:08 pm

Localitate: Turda /jud. Cluj

Mesaj Lun Aug 06, 2012 2:41 pm

Re: Cum a fost la... TSR 2012?

Cea mai tare saptamana!!!

Cateva lucruri care mi-au placut foarte mult si mi le amintesc acum:
In primul rand m-am simtit foarte oky langa Dadu, Instru si Dennis si la dus si la intors, am mers lejer, ascultam numai hip-hop si reggae.
Cu toate ca nu cunosteam lumea, dupa cumparaturile din Kaufland parca pe toti ii stiam de o viata, cum a zis si Moshu'.
Am bagat scretch langa Undoo!!!!.......... waaaaw!!! :))
In fiecare dimineata cand mergeam in camera sa ma pun in pat, pe laptopul lui Instru mergea numai Reggae si ceilalti dormeau.

In fine, mai sunt foarte multe lucruri care mi-au placut, dar astea mi-au ramas asa in cap.

Multumim Moshule pentru organizare!
Un tricolor, un mixer si doua platane fac totul!

The PAWN
The PAWN

Mesaje: 39

Membru din: Dum Iul 25, 2010 11:29 pm

Localitate: reghin

Mesaj Lun Mai 13, 2013 11:26 pm

Re: Cum a fost la... TSR 2012?

si nu se aude nimic pt un tsr 2013?
Avatar utilizator

I bring da pain!
I bring da pain!

Mesaje: 523

Membru din: Lun Mar 29, 2010 6:57 pm

Localitate: Resita

Mesaj Dum Mai 19, 2013 1:26 pm

Re: Cum a fost la... TSR 2012?

Se-ncepe... Mamaliga-mania! :D

Înapoi la Reuniune de forum

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 12 vizitatori

cron
eXTReMe Tracker

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Translation/Traducere: phpBB România