Tabara de Scratch (Romania) - editia III - TSR 2012


Idei de reuniune/intalnire a comunitatii virtuale "turntablism.ro".

Moderatori: delia, Jeg

Avatar utilizator

Bishop
Bishop

Mesaje: 99

Membru din: Lun Apr 12, 2010 12:38 am

Localitate: Bucuresti-Baneasa

Mesaj Dum Apr 29, 2012 9:04 am

Re: Tabara de Scratch (Romania) - editia III - TSR

E bine oricand din prtea mea dar eu zic totusi sa faci un poll pentru alte persoane...sau cum crezi u.
Avatar utilizator

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 271

Membru din: Lun Mar 29, 2010 8:51 pm

Localitate: Bucuresti

Mesaj Lun Mai 14, 2012 10:53 am

Re: Tabara de Scratch (Romania) - editia III - TSR

Si pentru mine suna okay. Exista o sansa de 10% sa fiu plecat din tara, dar asta e valabil pentru toate saptamanile din vara, deci sper sa nu fie cazul.

Mosule, eu zic ca ar fi vremea pentru ceva mai multi invitati de onoare. Gen Undoo, Freaka, Dox, Paul etc. Nu vorbesti tu cu ei? :)

Knight
Knight

Mesaje: 129

Membru din: Mar Apr 20, 2010 8:08 pm

Localitate: Turda /jud. Cluj

Mesaj Lun Mai 14, 2012 3:07 pm

Re: Tabara de Scratch (Romania) - editia III - TSR

djdanieldoicescu scrie:Mosule, eu zic ca ar fi vremea pentru ceva mai multi invitati de onoare. Gen Undoo, Freaka, Dox, Paul etc. Nu vorbesti tu cu ei? :)


Ce jmecherie ar fi !!!
Cre'ca e oky sa vorbiti cu ei din timp...
Bafta!
Un tricolor, un mixer si doua platane fac totul!
Avatar utilizator

I bring da pain!
I bring da pain!

Mesaje: 523

Membru din: Lun Mar 29, 2010 6:57 pm

Localitate: Resita

Mesaj Lun Mai 14, 2012 3:33 pm

Re: Tabara de Scratch (Romania) - editia III - TSR

Cine a zis ca in ceilalti ani nu am vorbit cu ei? :P Freaka a fost singurul usor-interesat, dar dupaia a uitat probabil de invitatie ca in interviul de la Marpha HIP-HOP nu mai stia nici de existenta site-ului :P. Incercam, numai ca inca nu am aflat daca ne mai dau voie proprietarii sau nu. Incerc inca sa aflu... Daca nu trebuie sa facem o combinatie noua. Am niste idei, dar intai vreau sa incerc ca pana acum, ca e mai fain in cerc restrans :P.

The NOOB
The NOOB

Mesaje: 1

Membru din: Mar Mai 04, 2010 7:53 pm

Mesaj Mar Mai 15, 2012 5:27 am

Re: Tabara de Scratch (Romania) - editia III - TSR

cand are loc tabara?
Avatar utilizator

I bring da pain!
I bring da pain!

Mesaje: 523

Membru din: Lun Mar 29, 2010 6:57 pm

Localitate: Resita

Mesaj Mie Mai 16, 2012 9:05 pm

Re: Tabara de Scratch (Romania) - editia III - TSR

Din pacate, astazi am aflat ca nu vom mai fi lasati sa folosim acel teren. Anul trecut au aparut niste minciuni grosolane, cum ca am fi dat foc la padure, am lasat gunoiul pe acolo, pe scurt cica "am distrus tot". Proprietarii sunt constienti de instabilitatea mentala a vecinei care a fabricat aceste zvonuri, care a sunat la politie desi noi plecaseram deja, samd, dar nu au de gand sa-i mai suporte nebuniile inca un an.

DAR, caci intotdeauna exista un DAR, mai jos de teren era o Vila, nu stiu cati vi-o mai reamintiti. Acea vila este de inchiriat cu 500 ron/noapte. Proprietarii ei se cam contrazic in anunt, zicand ca au un numar de 14 locuri in paturi, si precizand ca vila are o capacitate de 12 persoane. Asta nu prea am inteles. Dar ce ziceti? O facem asa? (Va trebui sa limitam numarul de locuri)

Check it out:
http://www.imobiliare.net/anunt/valiug-caras-severin/25249639

Sau alte idei/propuneri?

Bishop
Bishop

Mesaje: 72

Membru din: Joi Apr 08, 2010 5:09 pm

Mesaj Joi Mai 17, 2012 2:02 pm

Re: Tabara de Scratch (Romania) - editia III - TSR

Hmm, cabana ii o idee buna, plus ca putem sta si cu corturi afara, nu? Nu-i cabana in fata careia am stat noi anu` trecut?
Avatar utilizator

Bishop
Bishop

Mesaje: 99

Membru din: Lun Apr 12, 2010 12:38 am

Localitate: Bucuresti-Baneasa

Mesaj Joi Mai 17, 2012 4:05 pm

Re: Tabara de Scratch (Romania) - editia III - TSR

Daca ar fi sa facem la cabana,nu ar mai fi aceasi atmosfera + vorba lu mosu vor fi locuri limitate ....si nu cred ca e ok. :( Mosu,poate gasesti mai sus de locatzia initiala un loc similar.... App, si eu sunt de acord cu data.
Avatar utilizator

I bring da pain!
I bring da pain!

Mesaje: 523

Membru din: Lun Mar 29, 2010 6:57 pm

Localitate: Resita

Mesaj Joi Mai 17, 2012 10:33 pm

Re: Tabara de Scratch (Romania) - editia III - TSR

@dadu: Nu e cabana in fata careia am stat. Asta e cea din curba aceea stramta.

@smoke: Nu prea avem varianta decat cu un spatiu indoor. Altfel nu avem curent si sculele nu cred ca o sa vreti sa le tineti neacoperite... nu stii cand vine ploaia :-s.
Avatar utilizator

Bishop
Bishop

Mesaje: 99

Membru din: Lun Apr 12, 2010 12:38 am

Localitate: Bucuresti-Baneasa

Mesaj Sâm Mai 19, 2012 9:48 pm

Re: Tabara de Scratch (Romania) - editia III - TSR

Da mosule...la asta nu m-am gandit....si daca ar fi sa facem la cabana ,cum o sa stabilesti cine o sa vina si cine nu + cum o sa facem cu vecinii ? Adica nu e ok sa vina vecinii sa sa ne spuna sa dam muzica mai incet...
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Reuniune de forum

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori

cron
eXTReMe Tracker

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Translation/Traducere: phpBB România