Ce m-a enervat azi


Off-topic free zone!

Moderatori: delia, Jeg

Avatar utilizator

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 163

Membru din: Mar Apr 06, 2010 4:38 am

Mesaj Joi Aug 19, 2010 1:51 pm

Ce m-a enervat azi

Nenorocitii de la Fan Courier! X(
Avatar utilizator

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 1023

Membru din: Lun Apr 05, 2010 8:44 pm

Localitate: behind yer moms

Mesaj Joi Aug 19, 2010 2:00 pm

Re: Ce m-a enervat azi

muistii de la rosal, primaria sectorului 6 si o mana de gabori... ieri mi`au ridicat masina si dupa ce ca am platit 2 maldare de bani ca sa o recuperez (cum plm sa iti ia ceva ce e al tau si sa iti ceara bani sa iti dea inapoi?! si mai e si legal...) mai vorbeau si aia cu mine de parca le`am futut mamele, nu de parca as fi venit sa le dau bani...

@sleepydwarf, un deget sus si de la mine pentru baietii de la fan curier... tie ce ti`au facut? :))
Imagine
Avatar utilizator

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 163

Membru din: Mar Apr 06, 2010 4:38 am

Mesaj Joi Aug 19, 2010 2:35 pm

Re: Ce m-a enervat azi

Mi se casatorec maine niste prieteni foarte-foarte buni si le-am comandat niste tricouri d-alea cu "GAME OVER" acu' ceva timp. Am ales sa mi le trimita prin curier, ca deh... preferam sa ajunga inainte sa fie aia declarati sot si sotie. Acu' stau cu morcovu, ca daca nu ajung azi, le-am comandat degeaba. Am sunat la astia si mi-au zis ca a ajuns coletul, da' vad ca agentu' nu mai ajunge :)) Cred ca aveam mai multe sanse sa ajunga la timp prin posta romana decat cu astia ~X(

Tu ce-ai patit cu ei? :))
Avatar utilizator

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 1023

Membru din: Lun Apr 05, 2010 8:44 pm

Localitate: behind yer moms

Mesaj Joi Aug 19, 2010 2:39 pm

Re: Ce m-a enervat azi

m`am trezit cu niste preturi exagerate la transport (de la acelasi om, pentru cam aceeasi cantitate de viniluri am platit odata 15 si odata 40 ron)... i`am zis lu ala ca o sa ii platesc doar pentru ca tin prea mult la vinilurile alea si ca data viitoare mai bine pun benzina si ma duc sa le iau singur ca e mai ieftin si mai fun...

da`le un tel, da o fuga pana la ei la sediu daca e chiar panica... si fa si niste scandal :D astia teoretic ar trebui sa vina a 2a zi dimineata cu coletul la usa (hai a 3a daca e distanta mare) dar daca le`ai comandat de ceva vreme... plm :)
Imagine
Avatar utilizator

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 163

Membru din: Mar Apr 06, 2010 4:38 am

Mesaj Joi Aug 19, 2010 4:25 pm

Re: Ce m-a enervat azi

A ajuns omu' intr-un final, acu' vreo juma' de ora... #:-S Oricum, nu mai apelez la astia in veci. De doua ori am avut de-a face cu ei, prima oara am trimis ceva cu plata ramburs. Mi-au ajuns banii dupa vreo 2 saptamani de cand a platit omul... Cred ca sunt mai seriosi aia de la Cargus..
Avatar utilizator

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 1023

Membru din: Lun Apr 05, 2010 8:44 pm

Localitate: behind yer moms

Mesaj Joi Aug 19, 2010 4:26 pm

Re: Ce m-a enervat azi

toti sunt niste lepre... cel mai bine te duci la posta :)) dureaza tot atata numai ca nu te costa atata :)))
Imagine
Avatar utilizator

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 163

Membru din: Mar Apr 06, 2010 4:38 am

Mesaj Joi Aug 19, 2010 4:33 pm

Re: Ce m-a enervat azi

Sa stii.. Intr-o perioada am vandut tot de prin casa :)) si numai prin posta am trimis... n-am avut niciodata probleme cu ei
Avatar utilizator

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 1023

Membru din: Lun Apr 05, 2010 8:44 pm

Localitate: behind yer moms

Mesaj Joi Aug 19, 2010 4:35 pm

Re: Ce m-a enervat azi

si nu mai ai absolut nimic in casa acum? :))) (auzi, da topicu` asta e defapt chatu` nostru? =)) )
Imagine
Avatar utilizator

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 163

Membru din: Mar Apr 06, 2010 4:38 am

Mesaj Joi Aug 19, 2010 4:46 pm

Re: Ce m-a enervat azi

E chat public, da' numa' noi suntem acu' online =))
Avatar utilizator

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 1023

Membru din: Lun Apr 05, 2010 8:44 pm

Localitate: behind yer moms

Mesaj Joi Aug 19, 2010 4:47 pm

Re: Ce m-a enervat azi

oricum e un cerc destul de mic de useri care chiar intra si sunt interesati de forum in general :)) si a mai aparut acum unul de useri care intra si posteaza la tabara de scratch si atat :)))
Imagine
Următorul

Înapoi la La blocul nostru

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

cron
eXTReMe Tracker

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Translation/Traducere: phpBB România