NORD


Is tari... da nu prea?! In tara sau dincolo? Apreciezi ce fac ei? Sunt trupe... sunt creatori de arta in mod organizat, iti plac?

Moderatori: Jeg, ANT

Avatar utilizator

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 135

Membru din: Mie Apr 07, 2010 1:01 am

Localitate: SUD Berceni

Mesaj Lun Aug 09, 2010 10:58 pm

Re: NORD

Pfff... am o lene mai mare decat china, deci e jale, da o sa fie, facem si-un feat, un session o ceva acolo, o chermezareala, vorbim.
Oricum, mi-a rupt mufa promo-ul ala, mie cel putin ca la voi nu stiu cum a aterizat. Cand sunt pe beaturi ma scot de pe frecventa versurile, invers mai rau si mai e si bucata de la 1:38-1:45 care deci practic beatu ala ma dispera, imi vajaie creieru. Chiar pe bucata aia ieseam azi din scara cand plecam la munca, era sa dea masina peste mine, dupa vreo 15 min mi-am dat seama si-a inceput sa-mi bata inima mai tare :)) E intr-un fel promo-ul asta, e pe frecventa mea NORD.
AlexSturza scrie:Spliffy D. ...mi-e rusine ca intalnesc lume ca tine pe acest forum!
Avatar utilizator

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 1023

Membru din: Lun Apr 05, 2010 8:44 pm

Localitate: behind yer moms

Mesaj Mar Aug 10, 2010 1:25 pm

Re: NORD

la mine daca nu e pe mediafire sau transfer.ro nu pot sa il ascult :(

lasa lenea ma, lenea strica... invinge lenea si pun`te pe treaba :))
Imagine
Avatar utilizator

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 135

Membru din: Mie Apr 07, 2010 1:01 am

Localitate: SUD Berceni

Mesaj Mie Aug 11, 2010 11:04 pm

Re: NORD

Pai ce, stai pe net doar de la munca?

Morfina e aici : http://site.fratelenord.com/
AlexSturza scrie:Spliffy D. ...mi-e rusine ca intalnesc lume ca tine pe acest forum!
Avatar utilizator

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 1023

Membru din: Lun Apr 05, 2010 8:44 pm

Localitate: behind yer moms

Mesaj Joi Aug 12, 2010 2:30 pm

Re: NORD

bai, pretty much... ca termin munca la 9 de obicei, o mai ard p`afara pana la 11-12-1 si cand ajung acasa ma culc de obicei... daca mai intru pe net, intru sa imi trag 2-3 filme sa am a 2a zi la munca :))

buna treaba cu albumu, frumoasa si coperta, genial si ca e ascultabil pe net :D a facut zone treaba buna, de obicei a avut un stil aparte de a face siturile scurte, utile si la obiect :D
Imagine
Avatar utilizator

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 135

Membru din: Mie Apr 07, 2010 1:01 am

Localitate: SUD Berceni

Mesaj Sâm Aug 14, 2010 2:57 pm

Re: NORD

Da frate, rupe zone la butoane, fie ca e vorba de muzichie fie ca e vorba de uebsizain :D Eu mi-am luat albumu flac si vreau sa zic doar ca e RU PE RE, se aude bine rau, bine, nici n-avea cum altfel, la ce scule are.
AlexSturza scrie:Spliffy D. ...mi-e rusine ca intalnesc lume ca tine pe acest forum!
Avatar utilizator

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 609

Membru din: Joi Apr 08, 2010 12:07 am

Localitate: Cluj, Romania

Mesaj Lun Aug 16, 2010 11:20 am

Re: NORD

Suna bine albumu' asta, m-a facut sa vreau sa le ascult si pe cele din anii trecuti. Versurile-s ok, iar negativele sunt noi ca sound pentru tara noastra, cu aroma de dubstep. Sunt curioasa care sunt influentele voastre?
Global controls will have to be imposed
And a world governing body will be created to enforce them
Crises precipitate change.
Avatar utilizator

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 1023

Membru din: Lun Apr 05, 2010 8:44 pm

Localitate: behind yer moms

Mesaj Lun Aug 16, 2010 11:34 am

Re: NORD

pe mine ma influenteaza chestiile externe care mi`au ajuns intr`un fel sau altu la suflet... fie un sample dintr`un joc, o melodie care m`a marcat, un eveniment, un trip... o sa trantesc si eu zilele astea la download un proiect la care am lucrat in weekend
Imagine
Avatar utilizator

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 609

Membru din: Joi Apr 08, 2010 12:07 am

Localitate: Cluj, Romania

Mesaj Lun Aug 16, 2010 12:43 pm

Re: NORD

Dragut, dar ma referam la NORD ;)
Global controls will have to be imposed
And a world governing body will be created to enforce them
Crises precipitate change.
Avatar utilizator

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 1023

Membru din: Lun Apr 05, 2010 8:44 pm

Localitate: behind yer moms

Mesaj Lun Aug 16, 2010 3:17 pm

Re: NORD

aaa :))) am citit "voastre" si ma gandeam ca te referi la lumea de pe forum :)))
Imagine
Avatar utilizator

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 135

Membru din: Mie Apr 07, 2010 1:01 am

Localitate: SUD Berceni

Mesaj Lun Aug 16, 2010 9:08 pm

Re: NORD

Nu stiu daca zic bine, dar stiu ca e mult spre electronic hip hop si alte influente si combinatii pe care eu personal nu le pot descrie :D Legat de dubstep, e doar o piesa la sto, un fel de wanna de dub chiar reusit oarecum wanna be dar still wanna be :D Asa face zone negativele, nu ca l-ar influenta dub-ul.
AlexSturza scrie:Spliffy D. ...mi-e rusine ca intalnesc lume ca tine pe acest forum!
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Discutii despre trupe

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori

cron
eXTReMe Tracker

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Translation/Traducere: phpBB România