Service platane


Idei, poze, tutoriale prezentate de userii acestui forum cu modul cum isi intretin aparatura.

Moderatori: Jeg, AlexSturza

The PAWN
The PAWN

Mesaje: 21

Membru din: Sâm Apr 07, 2012 11:53 am

Mesaj Joi Iun 27, 2013 2:12 pm

Service platane

Sal stie cineva un service platane? Pt technics

Ms
Avatar utilizator

The PAWN
The PAWN

Mesaje: 62

Membru din: Sâm Mai 29, 2010 4:13 pm

Localitate: Arad

Mesaj Vin Iun 28, 2013 9:42 am

Re: Service platane

service pt pick-up-uri ma-ndoiesc sa mai existe.nu mai este un "electrocasnic asa comun".Pt service autorizat, cei de la panasonic ar trebui sa se ocupe.(cauta pe site la panasonic romania).
Sau un electronist te-ar mai putea ajuta.depinde ce problema are aparatu(cauti pe net schema tehnica-de service de la platan si mai mult ca sigur ti-l rezolva).
Ce problema are?poate te putem noi ajuta...cumva
"...te-am prins in fapt cand dansai la barna/cantand la clapsugel cu armonie de ceatarna/concert la claribot,gimbon si saxogat/ca stiu ca esti fagot si faci scratch-uri la fermoar"

The PAWN
The PAWN

Mesaje: 21

Membru din: Sâm Apr 07, 2012 11:53 am

Mesaj Vin Iun 28, 2013 9:58 am

Re: Service platane

Man are un noise pe linie. Cu groundul montat. E nou cumparat. Am gasit electronist pt reparatie sa se uite la el. Sigur e ceva elementar poate sa ii curete bratul sau sa se uite la firul se ground

O sa postez daca sunt multumit de el

Ms
Avatar utilizator

The PAWN
The PAWN

Mesaje: 62

Membru din: Sâm Mai 29, 2010 4:13 pm

Localitate: Arad

Mesaj Lun Iul 29, 2013 7:27 am

Re: Service platane

Ai rezolvat cu noise-u? ce problema a avut?
"...te-am prins in fapt cand dansai la barna/cantand la clapsugel cu armonie de ceatarna/concert la claribot,gimbon si saxogat/ca stiu ca esti fagot si faci scratch-uri la fermoar"

Înapoi la Intretinere aparatura

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron
eXTReMe Tracker

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Translation/Traducere: phpBB România