Caut DJ pentru colaborare pe un material


Aici se aduna toti...
Ai o idee si vrei o colaborare, ai ramas impotmolit? Apeleaza la unul din DJ'ii din cadrul forumului cu incredere!

Moderatori: djdanieldoicescu, Jeg

The NOOB
The NOOB

Mesaje: 2

Membru din: Mie Mai 05, 2010 6:41 pm

Mesaj Mie Mai 05, 2010 6:45 pm

Caut DJ pentru colaborare pe un material

Salutare, sunt Danny, un mic mc de prin Moldova si pregatesc un material. As avea nevoie de 1 dj care sa ma ajute pe 2-3 piese sau depinde de treaba. In caz de e cineva interesat sa dea add la IM: gangsta_raper2000 si stam de vorba. Multumesc! :ymhug:
Avatar utilizator

I bring da pain!
I bring da pain!

Mesaje: 523

Membru din: Lun Mar 29, 2010 6:57 pm

Localitate: Resita

Mesaj Mie Mai 05, 2010 9:54 pm

Re: Colaborari

Sau ar putea sa discute aici, nu? Sau hai sa mutam forumul pe mess... ar fi mai bine? :(
Plus, iti recomand daca chiar vrei sa gasesti, fi mai explicit, arata un portofoliu, esti MC de ce gen? Ce ai facut? Ce vei face? etc...
Titlul ti l-am schimbat eu intr-unul mai sugestiv, dar nu suficient pentru ca nu am stiut nici eu la ce te referi exact

The NOOB
The NOOB

Mesaje: 2

Membru din: Mie Mai 05, 2010 6:41 pm

Mesaj Lun Mai 10, 2010 11:12 pm

Re: Caut DJ pentru colaborare pe un material

Salutare omu, iti multumesc...prima data m-am gandit ca nu e ok sa scriu aici deoarece ma gandeam ca nu vrea toata lumea sa ma auda pe mine cum ma plang ca nu am dj pentru colaborari...treaba sta cam asa...pregatesc un material de 14-15 trackuri...nu stiu inca exact cum se va numi...oricum stiu ca ce am inceput voi duce la bun sfarsit...o sa colaborez cu mc precum Vikoth,Subsapte,Rimezic,Mizerie(de la Corbii),Alegoric si trupe precum Faptu' Rap sau In Extremis...ideea e ca vreau sa fac totul sa imi placa mie si as avea nevoie si de 1 dj pentru material care sa ma ajute pe ici pe colo...de asta am si zis sa intru aici sa cer sprijin si ajutor...multumesc inca odata...
PS: numele meu e Danny dar am decis sa schimb numele deoarece nu ma reprezinta,e prea comun...si acum sunt gata sa cladesc ceva ''frumos'' de la 0.
:ymblushing:
Avatar utilizator

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 1023

Membru din: Lun Apr 05, 2010 8:44 pm

Localitate: behind yer moms

Mesaj Mar Mai 11, 2010 4:41 pm

Re: Caut DJ pentru colaborare pe un material

asteptam si noi un sample sa vedem cam despre ce e vorba :)
Imagine
Avatar utilizator

Drepti! Inainte mars!
Drepti! Inainte mars!

Mesaje: 609

Membru din: Joi Apr 08, 2010 12:07 am

Localitate: Cluj, Romania

Mesaj Joi Aug 19, 2010 1:05 am

Re: Caut DJ pentru colaborare pe un material

La ce nume nou te gandesti? B-)
Global controls will have to be imposed
And a world governing body will be created to enforce them
Crises precipitate change.

Bishop
Bishop

Mesaje: 95

Membru din: Mie Iun 23, 2010 8:11 pm

Localitate: in ultimu hal

Mesaj Mar Aug 24, 2010 12:28 am

Re: Caut DJ pentru colaborare pe un material

nu am platane ca te ajutam eu ...cu beaturi pot sa te ajut dami reply aici sau pm pe forum ;)

Înapoi la DJ Zone

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori

cron
eXTReMe Tracker

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Translation/Traducere: phpBB România